fbpx
jak napisać stronę o mnie

Jak napisać stronę O MNIE,
która przyciągnie Twoich najlepszych klientów?

Zapisz się i odbierz bezpłatną
listę 5 pytań, które poprowadzą Cię do rewelacyjnej strony O MNIE.

PS przygotuj ulubiony napój, weź zeszyt i długopis i zapisz sobie odpowiedzi. Już teraz, nie kiedyś

.

Co zyskasz dzięki wykonaniu ćwiczeń?

✔ Przestaniesz wreszcie odkładać napisanie tekstu na stronę O MNIE, tylko napiszesz tekst, który będziesz mogła wykorzystać wielokrotnie, np. na stronie z zapisem na Twój kurs.

✔ Z wielu szkiców, które dotąd powstały, wybierzesz historię, którą będziesz mogła opowiadać bez zająknięcia w przysłowiowej windzie, na konferencji czy na spotkaniu z nowym klientem.

✔ Pokażesz autentyczną siebie swoim klientom, dzięki temu łatwiej znajdziesz z nimi wspólny język i nawiążesz współpracę z tymi osobami, z którymi ta współpraca będzie przychodzić z lekkością.

Nazywam się Marianna Chłopek-Labo

dbam o to, by Twoje teksty spełniały swoją misję:

angażowały czytelnika, budowały relację z klientem, były przyjazne dla wyszukiwarek i – co równie ważne – skupiały uwagę czytelnika dzięki temu, że są spójne i poprawne.

Współpracuję z osobami, które prowadzą biznes online, sprzedając swoje usługi lub produkty elektroniczne takiej jak: e-book, kurs, szkolenie. Pomagam też w przygotowaniu publikacji do druku: zajmuję się redakcją i korektą.

Nieomal wszystko, czego aktualnie uczę, zdobyłam poprzez:

  • trudne do zliczenia godziny (i pieniądze)  spędzone na uczeniu się o pisaniu tekstów w kursach, programach i szkoleniach,
  • setki przeczytanych książek,
  • lata studiów doktoranckich na Wydziale Filologicznym,
  • kolejne godziny spędzone na pracy z klientami, pomagając im w tworzeniu treści, artykułów i opisów produktów.

Wśród moich klientów jestem znana z umiejętności zadawania dobrych pytań, optymalizacji, dobrego oka do tekstów i szukania tego, co przyniesie najlepszy efekt w najszybszym czasie.

.