fbpx

Napisz stronę O MNIE,
która zamieni obserwatorów
w płacących klientów
.

Aby czytelnicy nie opuszczali jej po przeczytaniu kilku pierwszych słów w poczuciu, że nie znajdą tu nic dla siebie

.

Nie oszukujmy się, na rynku produktów online robi się coraz bardziej tłoczno. Chcesz, aby w gąszczu różnych ofert klienci  odnaleźli właśnie Ciebie? Naucz się pisać i mówić o tym, co robisz tak, aby trafić prosto do ich serc. 

Kto za tym stoi?


Marianna Chłopek-Labo

Tworzę i redaguję treści, które zatrzymują klientów na dłużej. Chcę, by właściciele fajnych biznesów zamiast spędzać godziny nad pustym Wordem, skupili się na tym, co w swoim biznesie lubią i czym się chętnie zajmują.

Całe świadome życie szukałam swojego Graala. Uwielbiałam czytać, pisać, poznawać reguły rządzące się językami. Tylko wydawało mi się też, że inni mają fajniejsze supermoce, np. są psychologami, coachami, rękodzielniczkami.

Odkąd zostałam mamą, wiem, że język jest jednym z najpotężniejszych narzędzi komunikacji. Sprawdziłam, że mówienie językiem korzyści i językiem potrzeb może budować mosty, wspierać nas i zachęcać do działania.

To w tworzeniu i redagowaniu treści odkryłam moją supersiłę. Dlatego pomagam z przekonaniem, że są firmy, które potrzebują mojego spojrzenia, mojej wiedzy, mojego sposobu patrzenia na biznes.

Opinie moich klientów o współpracy ze mną

Pięknie to napisałaś 😍 to będzie tekst w ofercie, tym fragmentem jestem po prostu zachwycona! Świetnie napisane!!!

Anna, stylistka

 

Twoje sugestie są zawsze w punkt. Te propozycje, w których wyłapujesz niuanse tekstu. Obsługa klienta jest u Ciebie na dużym poziomie.

Monika, właścicielka biznesu

 

Bardzo dziękuję za pomoc i  kurs Jak napisać stronę O MNIE. Tekst o mnie wylądował na stronie przed webinarem i jestem z niego bardzo zadowolona.

Przyznam, że początkowo nie myślałam, że to kurs dla mnie, bo napisałam swoją stronę o mnie sto lat temu i dawno o niej zapomniałam. Jak zobaczyłam propozycję Marianny wróciłam do tematu i zauważyłam, że moja strona o mnie trochę się zdezaktualizowała. Dzięki kursowi przysiadłam do napisania strony o mnie i zrobiłam to tak trochę mimochodem, wykonując ćwiczenia zawarte w kursie. Szczerze polecam.

Dorota, prawniczka

 

W ogóle ćwiczenia w kursie tak poprowadziły, że tekst O MNIE wyszedł jako ich produkt uboczny. Poleciałabym kurs innym. Podoba mi się graficzna strona materiałów, są dla mnie czytelne. 

uczestniczka kursu Jak napisać stronę O MNIE